Wykłady gościnne ks. dra Bogusława Turka

Zgodnie z tradycją lat ubiegłych, w dniach 10 oraz 11 maja (tj. w środę oraz czwartek) br., w godz. 9.00 - 12.45, wykłady gościnne dla studentów Wydziału Prawa Kanonicznego UPJPII w Krakowie (tj. dla studiów magisterskich oraz licencjackich), poprowadzi nasz gość z Watykanu – ks. dr Bogusław Turek, podsekretarz Kongregacji spraw Kanonizacyjnych.

Udział w powyższych wykładach jest obowiązkowy, wraz z wpisem do indeksu, po wykładzie środowym oraz czwartkowym.

Będą to jedyne wykłady w tych dniach, czyli nie będzie w tych dniach innych wykładów na Wydziale Prawa Kanonicznego UPJPII w Krakowie.

Wykłady odbędą się w budynku Uniwersytetu, przy ul. Franciszkańskiej 1, w sali nr 111.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2017