Rekrutacja do programu Erasmus +

Drodzy studenci, doktoranci, przyszli absolwenci UPJPII!

Wykorzystajcie niepowtarzalną szansę jaką stwarza program ERASMUS +

Trwa rekrutacja na studia i praktyki zagraniczne w roku akademicki 2017/2018 w ramach programu ERASMUS+.

Zgłoszenia do wyczerpania miejsc!

Serdecznie zachęcamy Was do wyjazdu na studia i praktyki/staże zawodowe w zagranicznych instytucjach w ramach programu Erasmus+.

Dzięki stypendium Erasmus+ możesz:

- lepiej poznać język obcy;

- nauczyć się współpracować w międzynarodowej i wielokulturowej grupie;

- nauczyć się rozwiązywać nietypowe problemy i radzić sobie w niestandardowych sytuacjach;

- zdobyć wiele nowych doświadczeń, które pomogą Ci rozwinąć kompetencje interpersonalne i społeczne,

- wzbogacić swoje CV, co zwiększy Twoje szanse na rynku pracy.

Skontaktuj się z Centrum Naukowo-Badawczym i Współpracy Międzynarodowej UPJPII (erasmus@upjp2.edu.pl) lub dowiedz się więcej pod numerem telefonu:  +48 12 428 60 36.

ZGŁOSZENIA DO WYCZERPANIA MIEJSC!

Wymagane dokumenty znajdziesz na stronie: www.upjp2.edu.pl/?q=erasmus/wyjazd i informacje szczegółowe tutaj.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Urszula Kubiczek
Uczelniany Koordynator Erasmusa+ UPJPII

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2017