-A A +A

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRAWA KANONICZNEGO W WARSZAWIE Nasi studenci najlepsi w Polsce

Studenci Wydziału Prawa Kanonicznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, zajęli drużynowo pierwsze miejsce w IX Ogólnopolskim Konkursie Prawa Kanonicznego, który odbył się dnia się 27 marca 2019 roku na terenie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Nasza drużyna to: ks. Paweł Ochocki, o. Rafał Waluch i ks. Piotr Żemojda.

Natomiast ks. Piotr Żemojda zajął pierwsze miejsce w konkursie indywidualnym. Opiekunem studentów z ramienia WPK UPJPII w Krakowie był ks. dr Bartłomiej Pieron.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2019